Závodili jsme na Mezinárodním mistrovství pekařů a cukrářů na horských kolech 2009

28.8.2009

Jako každý rok byla Omega generálním partnerem Moravského bikemaratonu konaného 22. srpna v Leštině. Letos se pořádal již 8. ročník a zúčastnilo se přes 1100 přihlášených závodníků. Opět se jela 30 km, 50 km a 80 km trasa. Za naši společnost jsme získali jedno skvělé vítězství, a to v kategorii „Pekař junior“ . Ondřej Adámek třicetikilometrovou trať ujel za čisté dvě hodiny. Další pěkné umístění zajistila Martina Macášková, 30 km trať ujela za hodinu a 57 minut a tím získala 3. místo v kategorii „Pekařka mladší“. Omegu přijeli reprezentovat i závodníci ze Slovenska a tak 4. místo (50 km trať v kategorii „Pekař mladší“) obsadil Richard Kusý s časem 2 hodiny a deset minut. Naše firemní cyklistické družstvo KOBLIHA TEAM ve složení Igor Macášek, Zbyněk Palich a Martin Sláma sice urputně bojovalo na 50 km trati, ale mezi oceněné se nedostalo.  Zaznamenali jsme i dvě zranění,  jedno den před závodem (v cyklo prodejně) a druhé na trati. Přestože letos poprvé na Bikemaratonu pršelo, moc se nám v Leštině líbilo a už teď se těšíme na další ročník.

Závodníci  Omega na startu v nových dresech.

Soustředění před  startem.

Na startu 50 km trati.

Na startu 30 km trati a slavnostní start.

Trať vždy vede překrásnou krajinou a přes okolní vesnice.

Naši závodníci na trati:
Dušan Pavlenka, Omega CZ       Zbyněk Palich, Omega CZ      Kamil Brablík, Omega CZ

Richard Kusý, Omega SK

Luboš Kusý, Omega SK

V cíli: Igor Macášek, Omega CZ             Martina Macášková (3. místo Pekařka mladší)